Moodle Sync (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: error
hy: սխալ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Role
hy: Դեր

en: warning
hy: զգուշացում

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
