Moodle Sync (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: required
id: dibutuhkan

en: Logging
id: Pengelogan

en: User
id: Pengguna

en: Role
id: Peran

en: Profile
id: Profil

en: warning
id: peringatan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Registration type
id: Tipe pendaftaran
