Moodle Sync (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: required
is: skilyrt

en: error
is: villa

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: User
is: Notandi

en: Role
is: Hlutverk

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: warning
is: viðvörun
