Moodle Sync (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: error
jv: salah

en: User
jv: Panganggo

en: Role
jv: Parāgā

en: Profile
jv: Profil

en: warning
jv: weling

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
