Moodle Sync (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: required
ka: აუცილებელი

en: error
ka: შეცდომა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Role
ka: როლი

en: Profile
ka: პროფილი

en: warning
ka: გაფრთხილება
