Moodle Sync (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: error
km: កំហុស

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Role
km: តួនាទី

en: Profile
km: ទម្រង់

en: warning
km: ព្រមាន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
