Moodle Sync (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: error
kn: ದೋಷ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
