Moodle Sync (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: warning
ku: ئاگاداری‌
