Moodle Sync (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: required
lt: būtinas

en: error
lt: klaida

en: Logging
lt: Užrašoma

en: User
lt: Narys

en: Role
lt: Rolė

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Profile
lt: Profilis

en: warning
lt: įspėjimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas
