Moodle Sync (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: required
lv: obligāts

en: error
lv: kļūda

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: User
lv: Lietotājs

en: Role
lv: Loma

en: Profile
lv: Profils

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids
