Moodle Sync (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: required
ml: ആവശ്യമാണ്

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
