Moodle Sync (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: error
mn: алдаа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: warning
mn: сануулга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
