Moodle Sync (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: required
nl: verplicht

en: error
nl: fout

en: User
nl: Gebruiker

en: Role
nl: Rol

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Profile
nl: Profiel

en: warning
nl: waarschuwing

en: Drupal path
nl: Drupal-pad

en: Taxonomy Settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Processed @current out of @total
nl: @current van @total verwerkt

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen

en: Registration type
nl: Registratietype
