Moodle Sync (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: required
oc: requesit

en: User
oc: Utilizaire

en: Role
oc: Ròtle

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Profile
oc: Perfil

en: warning
oc: avertiment

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Processed @current out of @total
oc: @current tractadas sus @total
