Moodle Sync (1.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: required
pl: wymagane

en: error
pl: błąd

en: Logging
pl: Logowanie

en: User
pl: Użytkownik

en: Role
pl: Rola

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Profile
pl: Profil

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Drupal path
pl: Ścieżka systemu

en: Category settings
pl: Ustawienia kategorii

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Processed @current out of @total
pl: Przetworzono @current z @total

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól

en: Registration type
pl: Typ rejestracji

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
