Moodle Sync (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: error
pt: erro

en: Logging
pt: Registos

en: User
pt: Utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Profile
pt: Perfil

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Entity type
pt: Tipo de entidade
