Moodle Sync (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: error
ro: eroare

en: Logging
ro: Logare

en: User
ro: Utilizator

en: Role
ro: Rol

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Profile
ro: Profil

en: warning
ro: atenţie

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Field mappings
ro: Mapări câmp
