Moodle Sync (1.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: required
ru: обязательно

en: error
ru: ошибка

en: Logging
ru: Журналирование

en: User
ru: Пользователь

en: Role
ru: Роль

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Profile
ru: Профиль

en: warning
ru: предупреждение

en: Drupal path
ru: Drupal путь

en: Category settings
ru: Настройки категории

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Moodle site
ru: Moodle сайт

en: Processed @current out of @total
ru: Обработано @current из @total

en: Field mappings
ru: Соотвествие полей
