Moodle Sync (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: required
sk: požadované

en: error
sk: chyba

en: User
sk: Používateľ

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Profile
sk: Profil

en: warning
sk: upozornenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
