Moodle Sync (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: error
sl: napaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Profile
sl: Profil

en: warning
sl: opozorilo

en: Machine name
sl: Strojno ime
