Moodle Sync (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: required
sq: kërkohet

en: error
sq: gabim

en: User
sq: Përdoruesi

en: Profile
sq: Profili

en: warning
sq: paralajmërim
