Moodle Sync (1.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: required
sv: obligatorisk

en: error
sv: fel

en: Logging
sv: Loggning

en: User
sv: Användare

en: Role
sv: Roll

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Profile
sv: Profil

en: warning
sv: varning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Processed @current out of @total
sv: Bearbetat @current av totalt @total

en: Field mappings
sv: Fältmappningar

en: Registration type
sv: Typ av registrering

en: Entity settings
sv: Inställningar för objekt
