Moodle Sync (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: required
ta: தேவையானது

en: error
ta: பிழை

en: User
ta: பயனர்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
