Moodle Sync (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: required
te: తప్పనిసరి

en: error
te: సమస్య

en: User
te: వాడుకరి

en: Role
te: పాత్ర

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: warning
te: హెచ్చరిక
