Moodle Sync (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: required
tr: gerekli

en: error
tr: hata

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: User
tr: Kullanıcı

en: Role
tr: Rol

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Profile
tr: Profil

en: warning
tr: uyarı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri

en: Registration type
tr: Kaydolma türü
