Moodle Sync (1.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: required
uk: обов’язкове

en: error
uk: помилка

en: Logging
uk: Журналювання

en: User
uk: Користувач

en: Role
uk: Роль

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Profile
uk: Профіль

en: warning
uk: попередження

en: Drupal path
uk: Шлях Drupal

en: Category settings
uk: Настроювання категорії

en: Taxonomy Settings
uk: Настроювання таксономії

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Processed @current out of @total
uk: Оброблено @current з @total

en: File logging
uk: Журналювання у файл

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: Registration type
uk: Тип реєстрації
