Moon Phases (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
