Moon Phases (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Calendar
pt: Calendário

en: Other
pt: Outro

en: About
pt: Sobre
