Moon Phases (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
