Moon Phases (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί
