Moon Phases (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par
