Moon Phases (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis
