Moon Phases (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis
