More fields (2.2.33) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Color
sl: Barva

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Precision
sl: Natančnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sl: Skupno število števk, ki se bodo shranili v podatkovno bazo, vključno z tistimi, ki so desno od decimalnega ločila.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.
