More fields (2.2.33) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Color
ta: நிறம்
