Mosaic Formatter (3.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ar: مخصص

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
