Mosaic Formatter (3.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
