Mosaic Formatter (3.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Custom
fa: سفارشی

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
