Mosaic Formatter (3.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
