Mosaic Formatter (3.0.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
