Mosaic Formatter (3.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
