Mosaic Formatter (3.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
