Mosaic Formatter (3.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
