Mosaic Formatter (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Original image
da: Originalt billede

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
