Mosaic Formatter (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Original image
de: Originalbild

en: Preview image style
de: Bildstil-Vorschau

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
