Mosaic Formatter (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Custom
jv: Kostum

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
