Mosaic Formatter (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
