Mosaic Formatter (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
