Mosaic Formatter (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
