Mosaic Formatter (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
